preloader
Scroll to top

Názov firmy a identita postavená na pevných základoch

Cieľ

Cieľom projektu bolo vytvorenie názvu, sloganu, loga a vizuálnej identity pre stavebnú firmu, ktorá verí, že kvalitne postavený dom prináša radosť na veľmi dlhú dobu, bez nutnosti dodatočných zásahov.

Názov a logo

Spoločnosť zastrešuje stavbu rodinných domov na kľúč. Jej cieľom je uľahčiť a spríjemniť zákazníkovi celý proces stavby a docieliť to, aby nemal skoro žiadne povinnosti. Ako by povedal zakladateľ spoločnosti: “postavíme vám to.” Preto sme ako názov vymysleli fonetický prepis spojenia “we build”. Pre logo sme použili typ písma, ktorý svojim pevným vzhľadom odkazuje na kvalitne postavenú stavbu.

Slogan a vizuálny štýl

Stavebnú firmu Wibilt lákajú výzvy a architektonicky zaujímavé stavby. Túto správu, ktorú chce firma odkomunikovať, sme zakomponovali do sloganu, ktorý hovorí priamočiarym jazykom. Vizuálny štýl webovej stránky tvoria červené fragmenty, ktoré vznikli rozložením jednotlivých písmen v logu.

Komunikujete vhodným názvom a vizuálnou identitou so svoju cieľovou skupinou? Ak si nie ste istý, je čas porozprávať sa.