fbpx
preloader
Scroll to top
en sk

4 piliere Malina Studia


Ado Juráček - 21. apríla 2020 - 0 comments

Pevné základy sú dôležité pre každú firmu. Napovedia vám, aká je jej filozofia, aké hodnoty vkladá do svojich produktov alebo služieb. Prečítajte si, aké hodnoty tvoria piliere nášho štúdia.

1. Individuálny prístup

Za každou značkou, pre ktorú pracujeme, stojí človek s originálnym príbehom. Našou snahou je spoznať ho do najmenších detailov, aby naše grafické riešenie dávalo zmysel. Naši klienti sú ľudia s otvorenou mysľou, s ktorými vedieme rovnocenný dialóg založený na dôvere nájsť nové, inovatívne a kreatívne riešenie.

2. Minimalistický dizajn

V našej tvorbe sa snažíme s pomocou vizuálnych prvkov povedať len to najpodstatnejšie. Našim cieľom je ponúkať prehľadné a zrozumiteľné riešenia. Všetko navyše je iba mätúce a odpútava pozornosť od naozaj dôležitých vecí. V dizajne máme radi čistý priestor, vďaka ktorému sa môže divák slobodne nadýchnuť. Ponúkame mu tak čas na pochopenie myšlienky, ktorú má daný dizajn odkomunikovať. 

3. Zmysel pre detail

V každom štádiu procesu tvorby sa snažíme ísť do dôsledkov. Výber vhodného písma, farebnej palety či papiera, sú pre nás nemenej podstatné ako hlavná idea. Záleží nám na pocite, ktorý výsledný produkt v rukách užívateľa vyvolá. Je to taká čerešnička na torte, pridaná hodnota celého projekt

4. Ekologický dizajn

Sme si vedomí, že produkty našej tvorby nepriaznivo vplývajú na životné prostredie. Preto pri výbere materiálov siahame po trvalo udržateľných riešeniach. Snažíme sa používať recyklované materiály alebo 100% plastové materiály, ktoré sa dajú bez problémov recyklovať